Un fost jucător de la FCSB, dezvăluiri incredibile în presa din țara natală: Străinii au dus-o rău!

Un fost jucător trecut pe la FCSB s-a plâns în țara natală de tratamentul de care a avut parte în perioada petrecută alături de roș-albaștri .


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro