Un fost jucător al Stelei, atac la adresa lui MM Stoica: Pare că stă la FCSB doar ca să-și ia salariul

Mihai Stoica a revenit de la 1 octombrie 2020 în funcția de manager general la FCSB, însă nu a părut să mai fie la fel de activ în deciziile luate de club recent.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro