Tunurile pe MM Stoica, după ce Strizu și-a dat demisia de la FCSB: L-am întrebat dacă merg și eu în cantonament, mi-a spus nu

Leo Strizu și-a dat demisia de la FCSB, după 13 meciuri în care a ocupat, în acte, funcția de principal .


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro