Transferurile de TOP ale spaniolilor, nepregatite pentru Liga 1: Nu sunt pregatiti pentru nivelul asta de joc! Salariile, principala problema: Cred ca domnul Becali e invidios!

"Dinamo a pierdut cu Sepsi si a bifat a patra infrangere consecutiva din Liga 1.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro