Transfer după transfer! Manchester City și-a prezentat noul jucător: ”Guardiola e cel mai bun antrenor”

Manchester City a anunțat un nou transfer, al patrulea din această perioadă de mercato.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro