Trădare! Ana Maria Bărbosu a lăsat Steaua și a semnat cu Dinamo

Ana Maria Bărbosu, gimnasta care a cucerit bronzul la sol la Jocurile Olimpice de la Paris 2024, a ales să semneze cu Dinamo, după ce Steaua o dorise în această toamnă. 


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro