„Torționarul” Reghecampf: „Am stat o oră și jumătate în vestiar. Nu puteam să ne ridicăm”

Fosta „perlă” de la Craiova a rememorat pentru Sport.ro amintiri dure sub comanda lui „Reghe”.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro