Timișoara, învinsă de Brașov! Violeților , dezbrăcați de suporterii furioși. Fanii au vrut să intre peste jucători la vestiare

FC Braşov a învins-o pe Politehnica Timişoara cu scorul de 2-1, sâmbătă, în deplasare, în prima manşă a barajului pentru menţinerea în Liga a II-a de fotbal.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro