Show în Superligă! Mesaj emoționant pe ”Arcul de Triumf”: „Noi n-am cerut să fim dinamoviști”

Atmosferă superbă înaintea duelului dintre Dinamo și FC Botoșani, în ultimul meci al etapei a doua din Superligă. 


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro