Semnal de alarmă tras de un fost oficial al lui Dinamo: Tare mă tem că-i la fel ca la Cortacero!

Un fost oficial din Ștefan cel Mare , neîncrezător că noii conducători ai lui Dinamo vor reuși să scoată clubul din insolvență.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro