Șase jucători, OUT de la Dinamo!

Dinamo a anunțat că vrea să se întărească pentru noul sezon, dar a și pierdut câțiva jucători importanți înainte de noul an competițional.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro