Săpunaru nu-și iartă coechipierii după derby-ul cu Dinamo: Am dominat degeaba tot meciul! O să ne batem la retrogradare!

Rapid și Dinamo au remizat, 1-1, pe Arena Națională, în etapa a 28-a a Ligii 1.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro