Românul Gabriel Boloca, jucător de națională, dat afară de la echipa din Italia!

Clubul din Peninsulă i-a reziliat contractul fotbalistului tricolor , cu care semnase în vară.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro