Record după record! Performanța uluitoare pe care a bifat-o Carlo Ancelotti, după Real Madrid - Manchester City 3-1

Real Madrid a revenit spectaculos în meciul cu Manchester City, cu două goluri marcate în prelungirile timpului regulamentar, și a câștigat cu 3-1, după ce Karim Benzema a transformat un penalty în prima repriză de prelungiri.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro