Reacție vehementă după România - Moldova: "Nu vreau să jignesc pe nimeni, dar a fost cel mai slab!"

România a învins Moldova, într-un meci amical disputat la București, scor 2-1. Tricolorii așteaptă acum duelul de duminică împotriva Austriei, în preliminariile CM 2026.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro