Reactie de ultima ora dupa ce Becali a aflat ca Dinamo ii trimite FACTURA dupa ce a fost rupta de Popescu! Ce a spus patronul FCSB

"Dupa derby-ul din Liga 1, Dinamo - FCSB, scor 0-1, dinamovistii au spus ca vor trimite o factura de plata pe adresa echipei patronate de Gigi Becali.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro