Reacția lui Florentin Pandele, după ce Becali a spus că Voluntari a avut primă de 1,500 de euro de la Primărie și 3,000 de la CFR Cluj

Primarul oraşului Voluntari, Florentin Pandele, a declarat sâmbătă seară, la Digi Sport, că dacă este adevărat ceea ce a spus Gigi Becali în privinţa unor prime pentru care ar fi evoluat FC Voluntari în meciul cu FCSB, vrea ca acest lucru să fie anchetat de instituţiile statului şi ca persoanele vinovate să plătească. Pandele este finul lui Gigi Becali.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro