Reacția lui Dinamo, după declarația măgulitoare a lui Valeriu Iftime: "Vrem să fim cel mai respectat club românesc în Liga 1 și în Europa"

După un sezon în Liga 2 și alte două campionate de rodaj în Liga 1, Dinamo pare să-și fi recăpătat anvergura de altădată. 


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro