Prime uriașe pentru o echipă din Superligă: ”Se plătesc doar dacă intrăm în play-off”

O echipă din Superligă joacă în aceste zile cu o motivație suplimentară. Conducerea a promis prime impresionante pentru accederea în play-off.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro