Prime uriașe la FCSB! Becali a dezvăluit sumele plătite: ”I-am dat banii, 200.000 de euro!”

Chiar dacă obiectivul lui FCSB era calificarea în faza principală Champions League, Gigi Becali i-a recompensat pe roș-albaștri și pentru calificarea în Europa League.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro