Prima reacție a lui Eduard Florescu după acuzațiile de blat de la meciul cu Petrolul: Oameni de nimic!

Meciul Petrolul - FC Botoșani 1-2, disputat pe 29 aprilie, a fost marcat de o controversă, unii microbiști acuzând chiar jocuri de culise.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro