Prima reacție a lui Adrian Mutu după despărțirea de Petrolul Ploiești: "A fost o perioadă intensă"

Adrian Mutu și Petrolul Ploiești au încheiat colaborarea, iar fostul selecționer al naționalei U21 a oferit o primă reacție după plecarea de la echipă.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro