Piesă grea, OUT de la FCSB pentru meciul cu Sepsi! Mihai Stoica a făcut anunțul

FCSB joacă luni, de la 20:30, în deplasare cu Sepsi, într-un meci din runda a doua a play-off-ului.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro