Pep Guardiola își dorea mai mult de Manchester City! Ce a spus antrenorul după eliminarea de la Mondialul Cluburilor (VOYO)

Manchester City a fost eliminată de Cupa Mondială a Cluburilor, după înfrângerea suferită în „optimile” competiției, 4-3 cu Al-Hilal.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro