Peluza Sud Steaua, protest la FRF! Ultrașii vor ca echipa să fie lăsată să joace barajul pentru promovarea în Liga 1

Peluza Sud Steaua a organizat un protest în fața sediului Federației Române de Fotbal, în cursul zilei de miercuri.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro