"Pe mine nu ma reprezinta sigla aia cu galben explodat in soare!"" Belodedici rade de ""FC STAR""-ul lui Becali"

Belodedici se amuza de ideea lui Becali de a transforma Steaua in "FC STAR"" ca sa scape de CSA."


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro