Pe cine a remarcat Mircea Rednic după România - Belarus 2-1: Trebuie să credem

Mircea Rednic, fostul antrenor de la Dinamo, a urmărit de pe Arena Națională partida dintre România și Belarus, câștigată de tricolori cu scorul de 2-1.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro