Patronul din Liga 1 care merge cu metroul în București: E o normalitate. Aglomerația îți poate fura mult timp

Valeriu Iftime nu renunță la ideea de a se retrage din fotbal, chiar dacă fanii fotbalului din Botoșani îl roagă pe acesta să rămână, în continuare, implicat la club.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro