OUT de la FCSB! Primul jucător care pleacă după petrecerea de titlu

Gigi Becali a anunțat o campanie de transferuri spectaculoasă după ce FCSB a câștigat titlul, însă, așa cum era de așteptat, vor exista și despărțiri.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro