Olăroiu şi jucătorii săi, primiţi de șeic, după ce Al-Sharjah a câștigat Cupa Preşedintelui Emiratelor Arabe Unite

Antrenorul Cosmin Olăroiu şi jucătorii echipei Al-Sharjah au fost primiţi, duminică, de şeicul Dr. Sultan bin Muhammad Al Qasimi, membru al Consiliului Suprem al Emiratelor Arabe Unite şi conducător al emiratului Sharjah.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro