Olăroiu, mărturisire dureroasă despre imaginea României: „Ăsta e adevărul!“

Fostul antrenor al Stelei s-a „rupt“ de campionatul intern, în 2007, când a semnat cu Al-Hilal Riad din Arabia Saudită. În aproape două decenii, Oli s-a convins că pașaportul românesc vine, uneori, și cu un dezavantaj.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro