„Nu o să fie un caz Mazilu!” Cum au reacționat foștii dinamoviști după ce Pușcaș a ajuns în Ștefan cel Mare

Foștii dinamoviști Gabi Torje și Ionuț Badea au comentat venirea lui George Pușcaș la echipa alb-roșie, anticipând un impact pozitiv și chiar o viitoare revenire la națională.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro