Nu ne dă nimeni nimic! Fostele glorii, cu buzunarele goale după zeci de ani de fotbal: Nu avem și noi o pensie!

O fostă glorie dinamovistă a făcut o dezvăluire surprinzătoare: nu are pensie după 20 de ani de fotbal la cel mai înalt nivel.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro