Nu înțelege transferul lui Marius Ștefănescu: "Mi se pare un moft!"

Marius Ștefănescu, jucătorul intrat pe lista neagră la FCSB, va pleca în aceste zile de la campioana României, însă nu la Dinamo, așa cum se preconiza.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro