Nu inteleg logica! Inca o REPLICA a lui MM Stoica pentru suporterii FCSB dupa eliminarea cu Dinamo: Unii au cam intrat pe varfuri! Ce a spus managerul ros-albastrilor

"FCSB a fost eliminata din Cupa Romaniei dupa derby-ul cu Dinamo, incheiat 1-0 pentru caini .


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro