Novak Djokovic a revenit în ATP, dar Dubai poate fi doar o excepție: Nu pot intra în SUA. Șanse infime să joace în luna martie

Luna martie programează în circuitul ATP doar două întreceri, Indian Wells și Miami, dar Novak Djokovic nu are permisiunea de a intra pe teritoriul Americii.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro