Neverosimil! Ce a găsit Jandameria București la fanii lui U Cluj care au venit la meciul cu Steaua

Jandarmeria București a anunțat că a depistat mai multe obiecte contondente după controlul efectuat fanilor lui U Cluj care au făcut deplasarea pentru meciul cu CSA Steaua, care se dispută astăzi, de la ora 19:00, în play-off-ul din Liag 2.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro