Neluț Roșu e sigur: Vor fi mai mulți dinamoviști decât steliști în Ghencea! Lui Adi Popa îi transmit Paște fericit

CSA Steaua - Dinamo se joacă marți, de la ora 19:00, în Ghencea, într-o partidă contând pentru etapa a patra din play-off-ul ligii secunde.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro