N-avem cum sa jucam in conditiile astea! Observatorul vine si se plimba pe aici! Tanase, atac dur dupa infrangerea cu Sibiul!

"Capitanul FCSB spune ca motivul infrangerii de la Medias e gazonul inghetat pe care s-a jucat cu Hermannstadt!


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro