Motivul pentru care Olaru, Șut și Cisotti au fost de nerecunoscut la FCSB: ”Voiau mai mult!”

După o primă parte a sezonului dezastruoasă, în care a pierdut nu mai puțin de șase meciuri și a bifat cinci remize, FCSB a început să își intre în ritm.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro