Miriuță taie și spânzură: a dat afară 11 fotbaliști de la echipă în această iarnă!

Formația la care a fost antrenor și acum este director tehnic se luptă pentru promovare.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro