Mihai Stoichiță lovește din nou după retrogradare: Liga Națiunilor nu ne duce nicăieri!

Mihai Stoichiță, directorul tehnic al FRF, a avut o nouă declarație controversată după ce România a retrogradat în Liga C a Nations League.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro