Mihai Stoica s-a enervat după acuzațiile de la PAOK - FCSB: "Mamă, ce țineți cu Steaua! Omul i-a zis arbitrului toate nenorocirile"

Mihai Stoica, președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, a comentat evenimentele de la meciul cu PAOK Salonic, câștigat de campioana României în Grecia, scor 2-1.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro