Mihai Stoica nu s-a putut abține! Ce a făcut oficialul FCSB imediat după victoria cu Universitatea Craiova

Universitatea Craiova - FCSB 0-1 | Mihai Stoica nu s-a putut abține după fluierul de final al partidei din Bănie. Managerul general al FCSB-ului s-a bucurat excesiv la tribuna oficială a stadionului Ion Oblemenco , alături de apropiații săi.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro