Mihai Stoica a țipat în direct: N-a fost penalty și gata! Kovacs a fost singurul din stadion care a văzut

Mihai Stoica, managerul general de la FCSB, a comentat unul dintre penalty-urile primite de Universitatea Craiova în meciul câștigat de vicecampioană, scor 2-1.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro