Mihai Stoica a comentat transferurile făcute de Dinamo: Să mă ierte! Nu vreau să jignesc niciun jucător, dar cred că altceva se așteaptă!

Mihai Stoica a vorbit despre transferurile făcute de Dinamo în iarnă.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro