Mihai Stoica a avut un singur remarcat după UTA Arad - FCSB 3-1: A făcut un joc foarte, foarte bun

Mihai Stoica, managerul general de la FCSB, a analizat partida cu UTA Arad, pierdută de echipa sa cu 3-1.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro