Metaloglobus pierde oameni pe bandă rulantă. Căpitanul s-a despărțit și el de echipă

Echipa bucureșteană a retrogradat după ultima poziție a clasamentului play-out-ului și rămâne de văzut dacă va avea un buget care să-i permită participarea în Liga 2. 


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro