Măsuri fără precedent la o echipă din România: fără prime de joc până la finalul sezonului!

SCM Zalău, formație din Liga 3, are un start slab de campionat și a fost eliminată din Cupa României.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro