Marius Șumudică și-a dat demisia în fața suporterilor: ”Nu mai sunt antrenorul Rapidului. Vă mulțumesc frumos pentru tot ce ați făcut”

Rapid a pierdut cu Hermannstadt în deplasare, scor 1-2, și a fost eliminată din Cupa României.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro